KURUMSAL

2007 yılında kurmuş olduğumuz güçlü organizasyon ile Telekomünikasyon alanındaki faaliyetleri ile başlayan ve Baraj, Yol, Maden gibi önemli sektörlerdeki yatırımları ile büyüyen HMP İletişim İnşaat Enerji Taah. San. ve Tic. A.Ş., bugün büyük bir aile haline gelmiştir.

 

HMP İnşaatın en büyük yatırımı inşaat alanında olmuştur. Ağırlıklı olarak altyapıda; otoyol, baraj, dekapaj ve telekomünikasyon işlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. İlkeleri doğrultusunda yaptığı çalışmalar ile kısa sürede tutarlı ve etkili bir başarı grafiği çizmiştir.  

HMP İnşaat olarak 2007 yılında başladığı telekomünikasyon sektöründeki işler ile Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ nin Türkiye genelindeki Erişim Şebekeleri Yapım ihalesi kapsamında 21 ilde ve Arnavutluk’ ta her türlü F/O ve bakır kablolu erişim şebekesi işleri ile altyapı, aktif erişim sistemleri, abone tesis, aktarma projeleri, iyileştirme, ankastre, tesis işleri ve rekor planı güncelleme işlerinin kısım kısım veya tamamının yapılması ve bu işlerde kullanılacak malzemelerin temin edilmesi işlerini başarı ile bitirmiştir. 2009 yılında başladığı Türkiye Kömür İşletmeleri dekapaj ve kömür kazı nakliye yükleme işini başarı ile bitirmiştir.

 

HMP İnşaat olarak halihazırda 12 ilde Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapı işlerinin, Arnavutluk’ ta Albtelecom’ un altyapı işlerinin, Balıkesir ve Denizli illerinde DSİ baraj ve iletim kanalı işlerini, Kırşehir’ de 3 adet Karayolları işlerini, Amasya’ da İl Özel idare’ ye kömür ve dekapaj işlerini devam ettirmektedir.

 

Hızla gelişen Türkiye’nin alt yapısının kurulmasında ve daha kaliteli bir hayatın temellerinin atılmasında inşaat sektörü başrolü oynamaktadır. İşte bizler bu sorumluluğun bilinciyle çalışmakta, ülkemizde ve Dünya da artan gereksinimlere en mükemmel cevabı verebilmek için sürekli olarak teknolojimizi yenilemekte ve bilgi birikimimizi genişletmekteyiz. Araştırmak, öğrenmek ve bilgiyi en uygun biçimde hayata geçirmek temel hedefimiz. Bu ise her zaman yenilenmek, sürekli bir değişim içinde olmak demek.

HMP İnşaat markası; taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, geniş bir coğrafyada ve zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ve çok çalışma anlayışımızla oluşmuştur. Dolayısı ile HMP İnşaat için başarı bir tesadüf değil, oldukça zorlu ve çok çalışarak geçen bir 6 yıl boyunca edinilen bilgi ve birikimin bir ürünüdür.

Diğer taraftan, her ne kadar teknoloji ve taahhüt deneyimi önemli ise de bütün bunlardan daha da önemlisi, beraber çalıştığınız insan kaynağı. Proje müdüründen en alt kademedeki çalışanlara kadar işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile bir ekip olarak çalışmak.

Zaman içindeki bazı değişimlere rağmen bir tek şeyin hiçbir zaman değişmemesi gerektiğinin farkındayız. Her projede tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve başarıya ulaşmak. 2007 yılından bu yana HMP İnşaat tarafından tamamlanmış projeleri ve halen devam etmekte olan projeleri özetleyen bilgileri, övündüğümüz tarihçemizin birer tanığı olarak sizlere sunuyoruz.

HMP İnşaat, günümüzün hızla değişen piyasa koşullarında, bilgi birikimi ve mali gücüyle, aranılan bir taahhüt firmasıdır. Türkiye’ nin en üst sıralardaki inşaat şirketleri arasına girmeyi hedefleyen HMP İnşaat, bu doğrultuda güvenilir, saygın, risk alabilen, kredibilitesi ve uzmanlığıyla tercih edilen şirket olma özelliklerini pekiştirmeye devam etmektedir.


Web Tasarım ve İçerik Yönetimi :
Asia Minör Reklam ve Pazarlama İletişimi